Rozpoczęły się prace zmierzające do przystosowania stadionu lekkoatletycznego przy ul. Bałdowskiej do wymogów Polskiego Związku Piłki Nożnej. Chodzi o dostarczenie i montaż kontenera szatniowego wyposażonego w szatnie dla zawodników, prysznice, sanitariaty, pomieszczenie do masażu i rehabilitacji.
24 marca wykonawca - firma Gardenia Sport sp. z o.o. z Warszawy została wprowadzona na budowę.
Koszt zadania to blisko 519 tys. zł. Ta sama firma, w 2021 r., wykonywała II etap budowy stadionu przy ul. Bałdowskiej (szatnie, parking. ogrodzenie, trybuny).
24 marca wykonawca - firma Gardenia Sport sp. z o.o. z Warszawy została wprowadzona na budowę.
- Inwestycja pozwoli przystosować stadion do wymogów PZPN. Termin realizacji mija w drugiej połowie sierpnia br., jednak wykonawca deklaruje, iż postara się oddać obiekt przed wakacjami. Obecnie trwają prace związane z wykonywane podłączeniem instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz zasileniem obiektu w energie elektryczną. Wkrótce wykonawca zacznie wykonywać fundamenty pod szatnie. - mówi Martyna Link z Biura Prasowego tczewskiego ratusza.
Koszt zadania to blisko 519 tys. zł. Ta sama firma, w 2021 r., wykonywała II etap budowy stadionu przy ul. Bałdowskiej (szatnie, parking. ogrodzenie, trybuny).
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ
Komentarze (8) dodaj komentarz
sobol_gość_gość_gość
10.04.2025, 08:27
decyzje
Trzeba było budować trybunę na wzór choćby tej starej drewnianej, pod nią były pomieszczenia sanitarne i szatnie, bo te obecne trybuny to dramat pomysłu tego co ją zaprojektował i nie nadają się do tego stadionu a za trybuną płotek druciany i trawnik, dla kogo?? Jak się buduje coś nowego w obecnym czasie to nowoczesność jest potrzebna a nie odwalony szajs aby było. Niby stadion lekkoatletyczny ale na nim się nic ważnego sportowego nie dzieje oprócz zawodów szkolnych. Wizerunkiem tego stadionu powinna być nowa duża nowoczesna trybuna (na 3 000 miejsc) na zawody lekkoatletyczne i mecze piłkarskie, Tczew posiada damską drużynę Pogoń w ekstra lidze i męską Gryf z perspektywą awansu do wyższych lig, ale są trzy stadiony ale wszystkie do remontu, no ale zostały wspomnienia z gry Wisły i Unii wszystkich kategorii wiekowych na jednym stadionie z ładną drewnianą trybuną, która do dziś by istniała gdyby nie została podpalona
OdpowiedzDokładnie_gość
10.04.2025, 22:51
Zgadzam
Się z twoją wypowiedzią a ja dodam że jest to stadion na miarę małej miejscowości w małej gminie
Cytujml_gość_gość
10.04.2025, 08:37
to jest stadion lekkoatletyczny, niech służy do czego został zbudowany, mało jest piłkarskich w Tczewie? Tczewskie zarządzenie na pół gwizdka, wykastrowało ten stadion do zawodów niższej rangi ze względów na liczbę torów na bieżni - podobnie będzie z basenem , będziemy mieli 2 ale żaden nie będzie z prawdziwego zdarzenia....
Odpowiedzjedno pytanie_gość
11.04.2025, 09:05
a ilu jest wyczy lekkoatletów w Tczewie?
Kilkunastu? Może służyć i jednym, i drugim. Biegaczy-amatorów jakoś na stadionie nie widać, bo mało kto lubi biegać w kółko. Poza tym artykuł dotyczy budowy szatni, żeby można było rozgrywać mecze ekstraligi, a nie tego, czy w Tczewie jest wystarczająca liczba boisk.
Cytujmurawa_gość
10.04.2025, 08:38
nawet murawa zaczęła rosnąć
obiekt z miliony i tyle miał niedociągnięć.
Odpowiedzqq_gość
10.04.2025, 08:47
a bedzie można grać w piłkę na murawie?
OdpowiedzPrzerażony Obatel Miasta _gość
10.04.2025, 14:24
Czczew
Z zaniepokojeniem zapytuję dlaczego tak mało komentarzy jest od jakiegoś czasu na tym portalu oraz dlaczego wchodzą z opóźnieniem kilkugodzinnym? Rozumiem, że podlegają specjalnej procedurze sprawdzenia czy aby nie ma w nich krytyki, tylko aplauz:) Czy tak jest?
Odpowiedzadministrator_gość
10.04.2025, 18:50
Niech cię to nie interesuje, bo kociej mordy dostaniesz.
Cytuj